Alle ansatte

Kontakt oss
Profilbilde til Petter Håkelien

Daglig leder

Petter Håkelien

 petter@mentumbyggsikring.no

  901 44 602

Profilbildet til Tom Arild Gigernes

Prosjektsjef

Tom Arild Gigernes

tomarild@mentumbyggsikring.no

  905 21 443

Mentum Byggsikring sitt favikon

Kontoradministrator

Marte Gigernes

marte@mentumbyggsikring.no

  472 76 443

Mentum Byggsikring sitt favikon

Salg og prosjektleder

Frank Håkelien

frank@mentumbyggsikring.no

  941 46 993

Mentum Byggsikring sitt favikon

Prosjektleder

Jan Kjetil Bakken

kjetil@mentumbyggsikring.no

  974 19 575

Mentum Byggsikring sitt favikon

Prosjektleder

Lasse Borgersrud Sandvold

lasse@mentumbyggsikring.no

  900 26 082

Mentum Byggsikring sitt favikon

Prosjektleder

Simen Johnsen

simen@mentumbyggsikring.no

  920 84 998

Mentum Byggsikring sitt favikon

Key Account Manager

Ronny Ringnes

rr@mentumbyggsikring.no

  913 16 588

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Per Bjørn Tysse

?@mentumbyggsikring.no

  959 62 294

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Øyvind Winje

?@mentumbyggsikring.no

488 930 98

Mentum Byggsikring sitt favikon

Anlegg og snømåking

Lukas Håkelien

lukas@mentumbyggsikring.no

450 50 348

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Tormod Ringnes

 

482 89 215

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Krzysztof Wasikowski

 

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Miriam Håkelien

 

 

Mentum Byggsikring sitt favikon

Tømrer

Odd Egil Brenna

 

Mentum Byggsikring sitt favikon

Tømrer

Andrè Haugland

 

 

Mentum Byggsikring sitt favikon

Tømrerlærling

Alexander Nuesi

 

 

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Magdalena Ptak

 

 

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Albert Sobiecki

 

 

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Sigita Berzina

 

 

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Kristoffer Olsen