Alle ansatte

Kontakt oss
Profilbilde til Petter Håkelien

Daglig leder

Petter Håkelien

 petter@mentumbyggsikring.no

  901 44 602

Profilbildet til Tom Arild Gigernes

Prosjektsjef

Tom Arild Gigernes

tomarild@mentumbyggsikring.no

  905 21 443

Mentum Byggsikring sitt favikon

Kontorsjef

Marte Gigernes

marte@mentumbyggsikring.no

  472 76 443

Mentum Byggsikring sitt favikon

Salg og prosjektleder

Frank Håkelien

frank@mentumbyggsikring.no

  941 46 993

Mentum Byggsikring sitt favikon

Prosjektleder

Mathias Løfstrøm

Mathias@mentumbyggsikring.no

  919 02 122

Mentum Byggsikring sitt favikon

Prosjektleder

Jan Kjetil Bakken

kjetil@mentumbyggsikring.no

  974 19 575

Mentum Byggsikring sitt favikon

Prosjektleder

Lasse Borgersrud Sandvold

lasse@mentumbyggsikring.no

  900 26 082

Mentum Byggsikring sitt favikon

Prosjektleder

Simen Johnsen

simen@mentumbyggsikring.no

  920 84 998

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Per Bjørn Tysse

?@mentumbyggsikring.no

  959 62 294

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Øyvind Winje

?@mentumbyggsikring.no

488 930 98

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Geir Wickstrøm

??@mentumbyggsikring.no

  905 98 584

Mentum Byggsikring sitt favikon

Anlegg

Ronny Myhrer

ronny@mentumbyggsikring.no

  919 10 708

Mentum Byggsikring sitt favikon

Anlegg og snømåking

Lukas Håkelien

lukas@mentumbyggsikring.no

  450 50 348

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Tormod Ringnes

?@mentumbyggsikring.no

482 89 215

Mentum Byggsikring sitt favikon

Montør

Krzysztof Wasikowski

?@mentumbyggsikring.no